Крылатыя выразы з Бібліі ў беларускай мове (лексікаграфічны аспект)

Основний зміст статті

Яўген Іваноў

Анотація

У статті визначено принципи системного й комплексного лінгвістичного опису крилатих виразів з Біблії, уживаних у сучасній білоруській літературній мові, у спеціальному нормативному довіднику (тлумачному словнику з етимологічним коментарем й еквівалентами в російській мові). Розроблено зразок словникової статті, що містить зони кодифікації форми крилатого вислову, його стилістичної й еспресивної характеристики, етимологічного аналізу, біблійного контексту, лінгвістичного та лінгвокультурного коментаря, пояснення значення і ситуації застосування, ілюстрації використання, еквівалента в російській мові.

Деталі статті

Як цитувати
Іваноў, Я. (2018). Крылатыя выразы з Бібліі ў беларускай мове (лексікаграфічны аспект). Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету, 18(1), 35-47. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/filstd/article/view/2126
Розділ
Структура і семантика мовних одиниць

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.