Гендерно обусловленный “язык вражды” в Беларуси: факторы и специфика

Основний зміст статті

Екатерина Василенко

Анотація

У статті репрезентовано гендерно спричинену “мову ворожнечі” в Білорусі. Виявлено соціальні, політично-правові та культурно-етичні чинники, що детермінують її у конкретному дискурсивному співтоваристві. Диференційовано дві соціальні групи, на які спрямований відповідний тип “мови ворожнечі”: жінки й представники ЛГБТ-спільноти. Здійснено аналіз читацьких відгуків на новинні публікації в комунікативному просторі білоруського інтернет-дискурсу, що засвідчив посилений інтерес користувачів до проблематики ЛГБТ-спільноти.

Деталі статті

Як цитувати
Василенко, Е. (2019). Гендерно обусловленный “язык вражды” в Беларуси: факторы и специфика. Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету, 20, 21-28. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/filstd/article/view/3695
Розділ
Структура і семантика мовних одиниць

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.