ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ҐЕНДЕРНИХ СТУДІЙ

Основний зміст статті

Олександр Желіба

Анотація

Нове покоління студентства, яке формувалося в умовах інформаційної революції, має свої специфічні особливості сприйняття інформації та занурення у процес навчання. Покоління Z прагне сприймати лаконічну, структуровану, наочну інформацію, зокрема, з гендерних питань. Мета даної статті огляд і упорядкування сучасних засобів візуалізації гендерних студій та провідних методів роботи з ними для покоління Z. В роботі висвітлено особливості наочних засобів навчання та методики роботи з ними. Автором здійснено аналіз фотографій, художніх образів (зокрема, картин, малюнків, карикатур, візуальних мемів), символічних образів (зокрема, знаків, піктограм), діаграм, схем, таблиць, карт, інфографіки та плакатів. В результаті дослідження було запропоновано класифікації наочних засобів, що використовуються під час вивчення гендерних студій, систематизовано методи роботи з ними, обґрунтовано важливість використання даних методів для покоління Z.

Деталі статті

Як цитувати
Желіба, О. (2018). ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ҐЕНДЕРНИХ СТУДІЙ. Гендерна парадигма освітнього простору, (7-8), 45-55. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/gender/article/view/4013
Розділ
Гендерний підхід в освіті: історико-педагогічний аспект

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.