ГЕНДЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ СОЦІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Основний зміст статті

Жанна Володченко
Ігор Кондратьєв

Анотація

 


В статті розглядається проблема формування, підтримування та змінювання корпоративної культури соціальної організації та  гендерні особливості цих процесів. Носіями культури соціальної організації є люди (чоловіки і жінки), які визначають  характер, особливості і стиль функціонування колективу, поведінку і взаємодію між окремими особистостями та соціальними групами. Корпоративна культура соціальної організації  це середовище професійної діяльності,  людська поведінка, продукт взаємодії культури окремих людей ( чоловіків і жінок) і культурних факторів середовища; це регулятори поведінки людей і комплекс найбільш стабільних і довготривалих характеристик організації, поєднання цінностей, принципів діяльності, норм поведінки, які супроводжують професійну діяльність чоловіків і жінок всередині організації, а також  впливають на їх взаємодію із зовнішнім середовищем. Мета статті полягає у  теоретичному  обґрунтуванні  поняття корпоративна культура та гендерних  особливостей її формування, підтримування і змінювання. Практичне значення  полягає  в обґрунтуванні гендерних особливостей  корпоративної культури соціальної організації, у використанні досвіду реалізації гендерного підходу в практику роботи керівників  закладів соціальної сфери, а також у процес фахової підготовки студентів  спеціальності соціальна педагогіка і соціальна робота у вищих навчальних закладах.

Деталі статті

Як цитувати
Володченко, Ж., & Кондратьєв, І. (2018). ГЕНДЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ СОЦІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ. Гендерна парадигма освітнього простору, (7-8). Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/gender/article/view/4015
Розділ
Реалізація гендерного підходу: соціокультурний підхід

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.