РЕФЛЕКСІЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ЦЕНТРУ ГЕНДЕРНОЇ ОСВІТИ З ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ГЕНДЕРНОГО АУДИТУ

Основний зміст статті

Тетяна Голованова

Анотація

Мета статті є рефлексія системної роботи  центру гендерної освіти факультету соціальної педагогіки та психології з підготовки та проведення дослідження гендерного аудиту. Дослідження здійснювалося за методом «case-study». Було опитано 333 особи, з них 184 студенти денного відділення 13 факультетів ЗНУ та 149 осіб є викладачами й адміністративними співробітниками вишу. Окрім цього 32 кафедри з 54 заповнили індивідуальні форми, питання яких стосувались кількісних показників представленості/задіяності чоловіків та жінок на різних видах робіт та у різних статусах. Результати  дослідження сприяли поліпшенню соціально-психологічного клімату в університеті та забезпеченню дисципліни «Педагогіка та психологія гендера». Перспективи подальших студіювань полягають у дослідженні впливу гендерних стереотипів на агресивну поведінку студентів та учнів.

Деталі статті

Як цитувати
Голованова, Т. (2018). РЕФЛЕКСІЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ЦЕНТРУ ГЕНДЕРНОЇ ОСВІТИ З ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ГЕНДЕРНОГО АУДИТУ. Гендерна парадигма освітнього простору, (7-8), 77-83. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/gender/article/view/4016
Розділ
Реалізація гендерного підходу: соціокультурний підхід

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.