Особливості організації фізичної підготовки і позакласної роботи в кадетських корпусах у ХІХ – на початку ХХ століття

Основний зміст статті

Сергій Кормілець

Анотація

Кормілець С. В. Особливості організації фізичної підготовки і позакласної роботи в кадетських корпусах у ХІХ – на початку ХХ століття.


Статтю присвячено дослідженню питань, пов’язаних з організацією фізичної підготовки й фізичного розвитку учнів кадетських корпусів Російської імперії на територіях українських губерній у ХІХ – на початку ХХ сторіччя. Показано основні етапи становлення й розвитку системи тілесних вправ, які сприяють удосконаленню фізичного розвитку кадетів, майбутніх офіцерів. Розкрито деякі аспекти проведення позакласної роботи в кадетських корпусах.

Деталі статті

Як цитувати
Кормілець, С. (2014). Особливості організації фізичної підготовки і позакласної роботи в кадетських корпусах у ХІХ – на початку ХХ століття. Педагогіка вищої та середньої школи, 40, 284-292. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/pedag/article/view/3005
Розділ
Проблеми становлення і розвитку освітньої парагдими: історико-педагогічний аспек

Посилання

1. Бутовский А. Д. Собрание сочинений: в 4 т. / А. Д. Бутовский. – К. : Олимп. л-ра, 2009. – Т. 3 – 358 с.
2. Бутовский А. Д. Телесные упражнения и внеклассные занятия в кадетских корпусах / А. Д. Бутовский. – М., 1898.
3. Греков Ф. В. Краткий исторический очерк военно-учебных заведений 1700–1910 / Ф. В. Греков. – М., 1910.

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.