Навчання креативного письма на заняттях з іноземної мови як засіб формування комунікативної компетенції студентів

Основний зміст статті

О. В. Гладка

Анотація

Гладка О. В. Навчання креативного письма на заняттях з іноземної мови як засіб формування комунікативної компетенції студентів.


У статті розглянуто навчання креативного письма на заняттях з іноземної мови як засіб формування комунікативної компетенції студентів, конкретизовано поняття «креативне письмо», «навчання креативного письма», виокремлено етапи його реалізації.

Деталі статті

Як цитувати
Гладка, О. (2012). Навчання креативного письма на заняттях з іноземної мови як засіб формування комунікативної компетенції студентів. Педагогіка вищої та середньої школи, 34, 431-436. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/pedag/article/view/3635
Розділ
Інтеграція психолого-педагогічних чинників в організації навчально-виховного про
Біографія автора

О. В. Гладка, Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет»

кандидат пед. наук

Посилання

1. Державний освітній стандарт з іноземної мови / Керівн. автор. колективу С. Ю. Ніколаєва. – К. : Ленвіт, 1998. – 32 с.
2. Концепція загальної середньої освіти (12-річна школа) // Педагогічна газета. – 2002. – № 1 (91).

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.