Тендерні особливості спілкування в юнацькому віці
DOI:
https://doi.org/10.31812/psychology.v1i.7581Ключові слова:
гендерні особливості спілкування в юнацькому віціАнотація
Як свідчить аналіз опрацьованої літератури, існує декілька концепцій гендера. Це обумовлено як відносною «молодістю» гендерного підходу (перші наукові праці з ’явилися близько двадцяти років тому); так і складністю самого феномена. Гендер є складним соціокультурним явищем, що відображає відмінності в поведінці, ментальних га емоційних характеристиках між чоловічим та жіночим. Без з’ясування ролі жінки та чоловіка в сучасному житті, тих специфічних внесків, які кожен із них
робить у розвиток суспільства, неможливе серйозне психологічне дослідження. Дана тема роботи є доволі актуальною, ще й тому, що тендерні особливості особистості не виникають одразу з народженням дитини, вони розвиваються протягом усього людського життя і залежать від багатьох умов і чинників. Цей розвиток має свої закономірності та протиріччя. Від нього залежить характер життєвого сценарію людини, стиль життя та особливості спілкування [2].
Metrics
Посилання
Андреева Г. М. Социальная психология. M., 2006.
Вікіпедія - вільна енциклопедія.
Кон И.С. Психология юношеского возраста. - М.:Просвещение, 1979.
Общая психология: Курс лекций для первой ступени педагогического образования / Сост. Е. И. Рогов. - M.: ВЛАДОС, 2005.
Токарева Н.М., Шамне A.B. Методичні рекомендації до вивчення курсу вікової психології. - Видання друге, доповнене. - Кривий Ріг, 2007. - 96 с.