Здоровов’язберігаючі домінанти в українських прислів’ях і приказках

Основний зміст статті

Вікторія Дмитренко

Анотація

Статтю присвячено аналізу українських народні прислів’їв і приказок з точки зору репрезентації в них інформації щодо збереження здоров’я людини. У публікації, доводиться важливість і необхідність осмислення й усвідомлення народної мудрості на всіх етапах розвитку суспільства. Автор наголошує, що прислів’я й приказки – це своєрідний народний заповіт, який допомагає людині, що обрала їх за своєрідне життєве кредо, прожити життя з найменшою кількістю помилок і дискомфорту, у повній гармонії із собою й із соціумом. В українських прислів’ях і приказках збережено й відтворено особливості народного менталітету.

Деталі статті

Як цитувати
Дмитренко, В. (2018). Здоровов’язберігаючі домінанти в українських прислів’ях і приказках. Літератури світу: поетика, ментальність і духовність, 11, 205-212. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/world_lit/article/view/2071
Розділ
Духовність літератур світу
Біографія автора

Вікторія Дмитренко, ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет»

доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української та світової літератур

 

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.