Засоби створення атмосфери саспенсу в романi Макса Кiдрука «Бот. Гуаякiльський парадокс»

Основний зміст статті

Наталя Коломiєць

Анотація

У статті зроблено спробу дослідити художні засоби створення атмосфери саспенсу в романі «Бот. Гуаякільський парадокс» сучасного українського письменника Макса Кідрука. Атмосфера саспенсу розглядається як цілісність, що формується в результаті авторочитацької комунікації.  У результаті проведеного аналізу визначено, що створення ефекту напруги та очікування (як передбачуваних реакцій реципієнта) досягається завдяки взаємодії різних засобів та прийомів (авторський буктрейлер, синтез мистецтв, інтертекстуальні зв’язки, графічні засоби, засоби художньої виразності та ін.).

Деталі статті

Як цитувати
КоломiєцьН. (2019). Засоби створення атмосфери саспенсу в романi Макса Кiдрука «Бот. Гуаякiльський парадокс». Літератури світу: поетика, ментальність і духовність, (13), 52-59. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/world_lit/article/view/2369
Номер
Розділ
Поетика літератур світу
Біографія автора

Наталя Коломiєць, Криворізький державний педагогічний університет

кандидат фiлологiчних наук, доцент, доцент кафедри української та свiтової лiтератур

 

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.