Прием смысловой ловушки как авторская стратегия постмодернистского романа

Основний зміст статті

Ольга Мохначева

Анотація

У статті досліджуються особливості авторської стратегії в просторі тексту сучасного роману, зокрема, виявлений прийом «смислової пастки». Наводяться приклади використання такої стратегії в різних варіантах в сучасних романах: від прямої вказівки на пастку до перекидання логічних висновків за допомогою лабіринту, протиріччя в фіналі та ін. Показано, що завдяки сучасному розумінню тексту як гіперпростору, сповненого літературних двозначностей і головоломок, прогалини, умовчання, недомовленість і особливо прийом «смислової пастки» форсують процес смислотворення в читацькому сприйнятті.

Деталі статті

Як цитувати
Мохначева, О. (2019). Прием смысловой ловушки как авторская стратегия постмодернистского романа. Літератури світу: поетика, ментальність і духовність, (13), 60-67. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/world_lit/article/view/2370
Номер
Розділ
Поетика літератур світу
Біографія автора

Ольга Мохначева, Криворізький державний педагогічний університет

кандидат філологічних наук, доцент кафедри російської філології та зарубіжної літератури

 

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.