Поетика простору автобiографiчної романiстики Амелi Нотомб

Основний зміст статті

Тетяна Черкашина

Анотація

Статтю присвячено розглядові поетикальних властивостей автобіографічної романістики сучасної бельгійської франкомовної письменниці Амелі Нотомб. Звернено увагу на те, що життєвий простір автобіографічної героїні творів Амелі Нотомб розподілено на відкритий і закритий. Серед значної частини топосів, у яких перебувала головна героїня автобіографічної романістики Амелі Нотомб, особливе місце відведено Японії, країні, в якій вона народилася і в якій пройшли найкращі роки її життя. Натомість її рідна країна – Бельгія лишилася для неї найзагадковішою країною.

Деталі статті

Як цитувати
Черкашина, Т. (2019). Поетика простору автобiографiчної романiстики Амелi Нотомб. Літератури світу: поетика, ментальність і духовність, (13), 68-75. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/world_lit/article/view/2372
Номер
Розділ
Поетика літератур світу
Біографія автора

Тетяна Черкашина, Харкiвський нацiональний унiверситет iменi В.Н.Каразiна

доктор фiлологiчних наук, доцент, завiдувач кафедри романської фiлологiї та перекладу

 

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.