Гіперреальність постмодерного наративу в романі «Перверзія» Юрія Андруховича

Основний зміст статті

Катерина Коваленко

Анотація

У статті розглянуто явище гіперреальності в постмодерному романі Юрія Андруховича «Перверзія». Гіперреальність у тексті оприявнена в ефекті «віртуальної», симулятивної реальності. Автор стирає грані між реальним і уявним та створює умовні світи, котрі переплітаються між собою. Також гіперреальність простежується в епізодах, що ілюструють симуляцію стосунків між персонажами роману: нереальність реально показаних відносин, де комунікація між людьми не відбувається, бо за словами немає дійсної глибини почуттів. Ефект гіперреальності у постмодерному тексті досягається за рахунок того, що сама розповідна стратегія автора спричиняє розмитість межі між фантазією і реальністю, справжнім і симульованим.

Деталі статті

Як цитувати
Коваленко, К. (2020). Гіперреальність постмодерного наративу в романі «Перверзія» Юрія Андруховича. Літератури світу: поетика, ментальність і духовність, 14, 56-64. https://doi.org/10.31812/world_lit.v14i0.3794
Розділ
Поетика літератур світу
Біографія автора

Катерина Коваленко, Денишівська ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. В.Г. Бондарчука

учитель зарубіжної літератури

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.