Артбук «Мороки» О. Михеда: специфіка синтезу вербального та візуального образів

Основний зміст статті

Світлана Підопригора

Анотація

У статті досліджується специфіка художнього синтезу вербального та візуального образів в збірці «Мороки» О. Михеда. Акцентовано, що збірка «Мороки» сконструйована як артбук. Однак книгу автор наповнює не фотоколажами та авторськими малюнками, як спостерігаємо у артбуках Ю. Іздрика та М. Бабака, а картинами художниці Софії Мельник. Картини вирізняються експресіоністичністю, що підсилює гіпертрофовану напругу переживань та емоцій людей у кризових ситуаціях зламу усталеної картини світу.

Деталі статті

Як цитувати
Підопригора, С. (2020). Артбук «Мороки» О. Михеда: специфіка синтезу вербального та візуального образів. Літератури світу: поетика, ментальність і духовність, 14, 65-73. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/world_lit/article/view/3797
Розділ
Поетика літератур світу
Біографія автора

Світлана Підопригора, Чорноморський національний університет імені Петра Могили

доктор філологічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри журналістики

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.