Особливості наративної техніки у романі “Опальний паж» Т.Л’ерміта

Основний зміст статті

Тетяна Михальченко

Анотація

У статті розглядаються особливості наративної техніки у романі Трістана лЕрміта «Опальний паж» (1643). Жанрова природа твору лишається невизначеною. Переплетення автобіографізму з відомими літературними моделями породжує дискусії у наукових колах. Наративна стратегія автора мало вивчена, але саме вона може прояснити художню природу твору. Автор використовує різні сфери романного пізнання дійсності, включає особистісний, індивідуальний досвід, намагаючись наблизити романний світ до реального. Поєднання елементів різних романних поетик та новації в оповідній структурі є важливим кроком в історичній перспективі розвитку жанру роману.

Деталі статті

Як цитувати
Михальченко, Т. (2020). Особливості наративної техніки у романі “Опальний паж» Т.Л’ерміта. Літератури світу: поетика, ментальність і духовність, 14, 207-213. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/world_lit/article/view/3820
Розділ
Духовність літератур світу
Біографія автора

Тетяна Михальченко, Криворізький державний педагогічний університет

старший викладач кафедри російської філології та зарубіжної літератури

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.