Флораріуми як спосіб збереження фіторізноманіття мохоподібних

Автор(и)

  • Я. І. Качанов Криворізький державний педагогічний університет

DOI:

https://doi.org/10.31812/ecobulletinkrd.v3i.6861

Анотація

 В наш час збереження видового різноманіття мохоподібних має як теоретичне, так і практичне значення. Проте на сьогодення існує небагато способів та методів щодо Ex situ збереження фіторізноманіття мохоподібних. Як відомо, відділ Мохоподібні (Bryophyta) нараховує близько 18 тисяч видів об’єднаних у 8 класів. До Червоної книги України віднесено 46 видів мохоподібних. При цьому слід зазначити, що всі мохоподібні для свого росту та розвитку потребують дуже специфічних умов. Ось чому так актуально впровадження технологій зі створення та підтримання екосистем збереження мохоподібних. Флораріум - це штучно створена фітосистема, де рослини мають можливість та сприятливі умови для росту, розвитку та розмноження.

Metrics

Metrics Loading ...

Біографія автора

Я. І. Качанов, Криворізький державний педагогічний університет

студент природничого факультету

Посилання

Бойко М. Ф. Чекліст мохоподібних України / М. Ф. Бойко. - Херсон : Айлант, 2008. - 232 с.

Жизнь растений: в 6-ти томах / под ред. A. J1. Тахтаджяна, главный редактор чл.-кор. АН СССР, проф. А. А. Федоров. - Москва : Посвещение, 1974.-7 5 0 с.

Червона книга України. Рослинний світ / за ред. Я. П. Дідуха.— К. : Глобалконсалтинг, 2009. - 900 с.

Downloads

Опубліковано

2018-04-12

Як цитувати

Качанов, Я. І. . (2018). Флораріуми як спосіб збереження фіторізноманіття мохоподібних. Екологічний вісник Криворіжжя, 3, 44–48. https://doi.org/10.31812/ecobulletinkrd.v3i.6861

Номер

Розділ

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРИКЛАДНОЇ ЕКОЛОГІЇ ПРОМИСЛОВИХ РЕГІОНІВ