Взаємопов’язаність літературного та кулінарного дискурсів

Основний зміст статті

Світлана Іванівна Ковпік

Анотація

У статті мова йде про те, що смакові відчуття та відтінки присмаків виникають при читанні творів літератури тоді, коли митці не «механічно» описують страви, а знайомлять читачів із рецептами їх приготування та зі способами «апетитного» побутового, звичаєво-обрядового і ритуально-одухотвореного споживання, тобто, коли в читацьких уявленнях самі процеси смакування перестають сприйматися й розумітися не тільки на найелементарніших рівнях психофізіології людини, а й інтерпретуються на всіх рівнях людської свідомості та ще й постійному поступі.

Деталі статті

Як цитувати
Ковпік, С. (2013). Взаємопов’язаність літературного та кулінарного дискурсів. Літератури світу: поетика, ментальність і духовність, 2, 121-132. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/world_lit/article/view/2288
Розділ
Ментальність літератур світу
Біографія автора

Світлана Іванівна Ковпік, Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет»

доктор філологічних наук, професор

 

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.