Функция стилистического контекста в текстах-рассуждениях

Основний зміст статті

Александр Горбань

Анотація

У статті розглянуто контекстну варіативність із різних позицій, виокремлено різні типи контекстів. Підкреслено, що уявлення про контекст як про властивість усієї мовної системи і форми її існування визначає необхідність враховувати жанр твору і його прагматичну сутність. Здійснено аналіз текстів англійської прози другої половини ХVII ст. Схарактеризовано тексти-міркування, представлені різними жанрами: есе, проповіді, медитації, щоденники, що уможливило узагальнення на рівні типології текстів. Стилістику й теорію тексту доповнено новими спостереженнями над раніше не вивченими матеріалами.

Деталі статті

Як цитувати
Горбань, А. (2018). Функция стилистического контекста в текстах-рассуждениях. Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету, 18(1), 98-107. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/filstd/article/view/2131
Розділ
Лінгвістика і поетика тексту

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.