ФОРМУВАННЯ ГЕНДЕРНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЧОЛОВІЧОЇ РОЛІ В ПРОЦЕСІ СОЦІАЛІЗАЦІЇ

Основний зміст статті

Олена Гончаренко

Анотація

Стаття присвячена аналізу гендерних аспектів соціалізації представників чоловічої статі. Авторкою аналізується вплив стереотипних моделей традиційних чоловічих ролей на гендерний розвиток хлопчиків і чоловіків. Констатовано, що існуючі норми, правила поведінки, установки щодо культурних уявлень про ролі, становище і призначення чоловіка в суспільстві призводять до труднощів у процесі їх гендерної соціалізації. Невідповідність суспільним нормам, що висуваються до гендерних ролей, та відповідним цінностям створює чисельні суперечності між чоловічими гендерними ролями та справжніми особистісними психологічними характеристиками хлопців і чоловіків.

Деталі статті

Як цитувати
Гончаренко, О. (2018). ФОРМУВАННЯ ГЕНДЕРНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЧОЛОВІЧОЇ РОЛІ В ПРОЦЕСІ СОЦІАЛІЗАЦІЇ. Гендерна парадигма освітнього простору, (7-8), 36-45. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/gender/article/view/4012
Розділ
Гендерний підхід в освіті: історико-педагогічний аспект

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.