Вимір вербалізованих типів прецедентних феноменів у теледебатах (на матеріалі дебатів П. Порошенка та В. Зеленського)

Основний зміст статті

Тетяна Соловйова

Анотація

У статті розглянуто лінгвістичний аспект передвиборчих дебатів між П. Порошенком та В. Зеленським крізь призму аналізу вербалізованих прецедентних феноменів (прецедентних текстів і прецедентних ситуацій). Окреслено місце та ознаки теледебатів у політичному дискурсі. З’ясовано змістовні та типологійні риси прецедентних текстів та прецедентних ситуацій, їхні способи актуалізації в усному політичному мовленні.

Деталі статті

Як цитувати
Соловйова, Т. (2019). Вимір вербалізованих типів прецедентних феноменів у теледебатах (на матеріалі дебатів П. Порошенка та В. Зеленського). Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету, 19, 109-128. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/filstd/article/view/2326
Розділ
Лінгвістика і поетика тексту

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.