“Гра в діалог”: авторська інтенція в українській прозі 20-х років ХХ століття

Основний зміст статті

Світлана Журба

Анотація

У статті на матеріалі української прози 20-х років ХХ століття досліджено проблему інтерпретації художнього тексту в аспекті “гри в діалог”, співвідношення автор-читач. Наголошено на тому, що проза цього періоду декларувала експериментальність у принципах побудови тексту та гру як засіб діалогу “автор – герой – читач”. З’ясовано, що письменники-авангардисти Д. Бузько, Л. Скрипник, Гео Шкурупій, Ю. Яновський вдаються до інспірування законів письменницького ремесла, оголення літературної техніки. Основну увагу приділено питанню авторської лабораторії теорії роману в авангардній прозі, свободі мистецької творчості.

Деталі статті

Як цитувати
Журба, С. (2019). “Гра в діалог”: авторська інтенція в українській прозі 20-х років ХХ століття. Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету, 20, 114-125. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/filstd/article/view/3697
Розділ
Лінгвістика і поетика тексту

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.