Концепт згода: універсалія моделі злагодженого спілкування

Основний зміст статті

Людмила Білоконенко

Анотація

У статті акцентовано увагу на широкому витлумаченні концепту згода, який репрезентує етичні уявлення індивідів про злагоджену комунікацію та належить до важливих характеристик їхньої поведінки в суспільстві. На підставі аналізу словникових дефініцій зроблено висновок, що у змістовій структурі концепту згода визначаються етимологічно успадковані й сучасні потрактування. З’ясовано, що перші ґрунтовані на логіко-філософських та етичних категоріях; другі засвідчують прагматичні установки сьогоденної етномовної свідомості українців.

Деталі статті

Як цитувати
Білоконенко, Л. (2018). Концепт згода: універсалія моделі злагодженого спілкування. Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету, 18(1), 9-20. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/filstd/article/view/2124
Розділ
Структура і семантика мовних одиниць

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.