Полідискурсивність роману Сергія Жадана “Інтернат”

Основний зміст статті

Інна Онікієнко

Анотація

У статті досліджено роль дискурсивних форматів роману для формування ідентичності людини. Зосереджено увагу на художній експлікації дискурсів радянського формату, мілітарному дискурсі насилля, антиімперському гуманістичному дискурсі, дискурсі індивідуальної свідомості, міфологічному дискурсі. З’ясовано, що полідискурсивність постає як особливість свідомості кожної людини, яка може одночасно оперувати різними дискурсивними форматами. У цьому причина пошуків своєї самості та власної ідентичності, виражених також і в пошуках слова, що дешифрує прихований імперський дискурс, репрезентує нескомпрометовану ідеологією мову, уміння сказати правду самому собі.

Деталі статті

Як цитувати
Онікієнко, І. (2019). Полідискурсивність роману Сергія Жадана “Інтернат”. Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету, 19, 77-90. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/filstd/article/view/2324
Розділ
Лінгвістика і поетика тексту

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.