Забезпечення комунікативних проблем студентів у побутовій, навчально-професійній та соціально-культурній сферах

Основний зміст статті

Наталія Малюга
Вероніка Городецька

Анотація

У статті визначено пріоритети навчання української мови як іноземної, оприлюднено авторський досвід забезпечення комунікативних потреб студентів у побутовій, навчально-професійній та соціально-культурній сферах. Названо чинники, які гальмують опанування мови. Рекомендовано в навчальному процесі формувати реальну потребу в отриманні екстралінгвістичного результату, що апелює до особистістих цілей і мотивів інокомунікантів. Акцентовано на засвоєнні сукупності кодових засобів мови та правил їхнього використання для передачі змісту і сприйняття виражених інтенцій, підґрунтям чого є живе мовлення, сприятливе мовне середовище та оточення.

Деталі статті

Як цитувати
Малюга, Н., & Городецька, В. (2019). Забезпечення комунікативних проблем студентів у побутовій, навчально-професійній та соціально-культурній сферах. Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету, 20, 182-194. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/filstd/article/view/3703
Розділ
Методика викладання мов

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.