Переоцінка цінності спілкування студентами-психологами під впливом соціальних мереж
DOI:
https://doi.org/10.31812/psychology.v3i.7480Keywords:
переоцінка цінності спілкування студентами-психологами під впливом соціальних мережAbstract
В наш час особливо гостро постає питання про використання Інтернет-ресурсів (зокрема, соціальних мереж), юнаками, як у освітніх цілях, так і з метою побудови свого дозвілля. Через соціальні мережі здійснюється пошук додаткової наукової інформації, відбувається обмін інформацією між однолітками для розширення власного світогляду. Час перебування у соціальних мережах збільшується майже у геометричній прогресії, що дає підстави для хвилювання: віртуальне спілкування у Інтернеті поступово змінює цінність спілкування безпосереднього.
Metrics
References
Молчанов С.В. Особенности ценностных ориентаций личности в подростковом и юношеском возрасте // С.В.Молчанов / Психологическая наука и образование, 2005. - №3. – С.16-23.
Грифіц М. Технологічна залежність, – Лондон: Routledge, 1995.
Войскунский А.Е. Общение, опосредованное компьютером / Дисертація кандидата психологічних наук. М., 1990
Янг К. Що є причиною Інтернет-залежності: популярне пояснення патологічного прагнення до використання Інтернету. – Режим доступу: http://www.pscw.uva.nl./sociosite/psyberspace.html. – Чикаго, 1997.
Стюарт К. Одержимі Інтернетом: Китайська історія. – Режим доступу: http://habrahabr.ru/post/81072, 2010.
Рейд Е. Культурні формації в заснованій на тексті віртуальній реальності. – Режим доступу: http://fun91.kivikko.hoas.fi/~donwulff/irc/cult-form.html, 1994.
Келлі П. Особистість людини. Частина 1: Хто ви? – Режим доступу: http:// www.home.calument.yorku.ca/pkelly/www/id1.html, 1997
Бегоян А.Н. Киберсексуальная зависимость – семья в опасности// Научно-методический журнал «Евразия» №1-3. – Ереван, 2009
Паравозов І.С. Разговорчики в сетях. – Режим доступу: http://inter.net.ru