Формування екологічних умінь як складник природознавчої компетентності молодших школярів
DOI:
https://doi.org/10.31812/ecobulletinkrd.v3i.6880Abstract
Освіта для сталого розвитку - вимога часу, продиктована проблемами взаємовідносин людини з природою, що носять глобальні масштаби, потребують величезних соціально-економічних змін. Вони диктують відмову від споживацького ставлення до природи, переоцінку існуючих поглядів, цінностей. На екологічну освіту покладаються значні надії щодо виховання нової генерації людей з відповідним мисленням, високою екологічною культурою, екологічним підходом до створення умов для взаємин між людиною і природою. Це визначає необхідність формування в учнів початкової школи екологічно доцільного способу життя, вироблення екологічних умінь, що є складником природознавчої компетентності.
Downloads
Metrics
References
Андрусенко І.В. Формування екологічних умінь як складник природознавчої компетентності // Початкова школа. - 2016. - №12. - С. 22 - 26.
Мелманн М. Диалоги об образовании для устойчивого развития / М. Мелманн, Е.И. Пометун. - К.: Видавничий дім «Освіта», 2012. — 180 с.
Постанова №462 від 20 квітня 2011 року «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти».
Природознавство. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів, 1-4 класи. - К.: Видавничий дім «Освіта», 2016.
Савченко О. Я. Дидактика початкової освіти: підручн. / О.Я. Савченко. - К.: Грамота, 2012. - 504 с.