ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ САМОРЕГУЛЯЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЛІ РЕФЛЕКСИВНОГО ХАРАКТЕРУ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Автор(и)

  • Т.Є. Герантія Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля

DOI:

https://doi.org/10.31812/educdim.4928

Ключові слова:

рефлексія, саморегуляція діяльності, суб’єкт діяльності

Анотація

Розглянуто проблему підвищення результативності навчального процесу ВНЗ шляхом розвитку саморегуляції діяльності. Висвітлено аспекти покращення навчальної і професійної діяльності студента із врахуванням прийняття участі в цьому процесі здатності до саморегуляції. Розкрито особливості відносин викладача і студентів у педагогічному процесі в умовах рефлексивної діяльності. Зроблено висновок, що рефлексивний характер навчального процесу та звернення до саморегуляції діяльності стає важливою якістю взаємодії викладача і студентів, підвищує мотивацію і результативність навчання.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Metrics

Metrics Loading ...
Abstract views: 98 / PDF downloads: 99

Біографія автора

Т.Є. Герантія, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля

магістр

Посилання

Гриньова М.В. Психологічні основи саморегуляції педагога / М.В. Гриньова // Імідж сучасного педагога. - № 7-8. - 2008. - С. 71-76.

Выготский Л.С. Педагогическая психология / Л.С. Выготский. - М.: Педагогика-Пресс, 1996. - 536 с.

Конопкин О.А. Психологические механизмы регуляции деятельности / О.А Конопкин. - М., 1980.

Моросанова В.И. Индивидуальный стиль саморегуляции в произвольной активности человека / В.И. Моросанова // Психол. журнал. - Т. 16. - № 4. - 1995. - С. 26-35.

Downloads

Опубліковано

19-05-2022

Як цитувати

Герантія, Т. (2022). ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ САМОРЕГУЛЯЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЛІ РЕФЛЕКСИВНОГО ХАРАКТЕРУ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ. Педагогіка вищої та середньої школи, 29, 187–191. https://doi.org/10.31812/educdim.4928

Номер

Розділ

Розвивальна функція навчання - методологічна основа саморозвитку особистості