УПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ В ПРАКТИКУ ПРОФІЛЬНОЇ ШКОЛИ
DOI:
https://doi.org/10.31812/educdim.4949Ключові слова:
профільне навчання, педагогічний процес, інформаційна технологіяАнотація
Розкрито поняття «технологія» у педагогіці в чотирьох знакових аспектах: як засіб взаємодії; як система методів і прийомів у процесі навчання; як система методів, прийомів і дій вихователя і вихованців у спільній діяльності; як інформаційні технології, які використовуються для організації процесу навчання. Виділені найголовніші ознаки технології. Проаналізовано використання інформаційних технологій навчання відповідно до потреб конкретного уроку, рівня володіння різними програмами та наявності сертифікованих програм в системі освіти.
Завантаження
Metrics
Посилання
Беспалько В. П. Управление процессом усвоения знаний / В. П. Беспалько - М. : МГУ, 1975. - 343 с.
Даринський А. В, Методика преподавания географи : учебное пособие [для географических специальностей пед. инс-тов] / А. В. Даринский- М.: Просвещение, 1975. - 368 с.
Кларин Н. В. Современная дидактика: теория и практика. / Н. В. Кларин -М., 1994.-239 с.
Концепція профільного навчання в старшій школі // Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України. - 2003. - № 24. - С. 3-15.
Корнеев В. П. Методичні засади розвитку пізнавальних інтересів учнів основної школи в процесі вивчення географії : дисертація на здобуття звання докт.пед.наук. спец. 13.00.02 «Теорія та методика навчання (географії)» / В. П. Корнєєв - Інститут педагогіки АПН У крани - К,, 1996. - 347 с.
Топузов О. М. Профільне навчання: проблеми формування змісту курсів за вибором та організація навчальної діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах / О. М. Топузов //Проблеми сучасного підручника : зб. наук, праць / Редкол. - К.:Педагогнна думка, 2008. -Вип. 8. - 544 с.
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2010 N.H. Nazarenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.