Феномен “духовність” і мовна освіта

Основний зміст статті

Зінаїда Бакум

Анотація

У статті розглянуто феномен “духовність” як основу людського буття, моралі, презентованої прагненням людини до істини, любові, толерантності, поваги до навколишніх. Указано на необхідність тісного взаємозв’язку означеного явища з освітою загалом і навчанням української мови зокрема. Проаналізовано навчально-методичний супровід у контексті досліджуваної філософської та лінгводидактичної категорії. Подано ілюстративний матеріал для формування духовно багатої мовної особистості. Акцентовано на біблійних текстах, які доцільно використовувати під час навчання української мови.

Деталі статті

Як цитувати
Бакум, З. (2018). Феномен “духовність” і мовна освіта. Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету, 18(1), 128-140. Retrieved із https://journal.kdpu.edu.ua/filstd/article/view/2133
Розділ
Методика викладання мов

Найчастіше читають статті цього автора (авторів)

Особливість: цей модуль вимагає, що б був включений хоча б один модуль статистики / звітів. Якщо ваші модулі статистики повертають більше однієї метрики, то будь ласка обраний вами головну метрику на сторінці налаштувань сайту адміністратором і / або на сторінках налаштування керуючого журналом.