Робочий зошит як дидактичний засіб підготовки майбутніх учителів до реалізації диференційованого підходу в навчанні молодших школярів

Автор(и)

  • Марина Юріївна Прокоф’єва Євпаторійський інститут соціальних наук РВНЗ "Кримський гуманітарний університет" (м. Ялта)

DOI:

https://doi.org/10.31812/educdim.v38i0.3119

Ключові слова:

самостійна робота студентів, робочий зошит, освітній процес

Анотація

Прокоф’єва М. Ю. Робочий зошит як дидактичний засіб підготовки майбутніх учителів до реалізації диференційованого підходу в навчанні молодших школярів.

У статті розглядається робочий зошит як важливий предметно-знаковий засіб навчання, що отримав загальне визнання у викладачів і студентів. Навчальна діяльність у ньому спеціально конструюється і відбивається в певній логіці. Використання робочого зошита полегшує педагогові планування заняття, дозволяє поєднувати усну і письмову роботу, позбавляє студентів від великого обсягу механічної роботи, а також сприяє індивідуалізації процесу навчання.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Metrics

Metrics Loading ...
Abstract views: 120 / PDF downloads: 120

Біографія автора

Марина Юріївна Прокоф’єва, Євпаторійський інститут соціальних наук РВНЗ "Кримський гуманітарний університет" (м. Ялта)

кандидат педагогічних наук, доцент, докторант

Посилання

1. Алханов А. Самостоятельная работа студентов / А. Алханов // Высшее образование в России. – 2005. – No 11. – С.6–89.
2. Васютіна Т. М. Можливості робочого зошита на друкованій основі у вивченні студентами «Методики викладання курсу «Я і Україна» / Т. М. Васютіна // Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. – 2008. – Вип. 8. – С. 21–25.
3. Прокоф’єва М. Ю. Індивідуалізація та диференціація навчання молодших школярів: [навч. посіб. для студ. вищ. навч. закладів] / М. Ю. Прокоф’єва. – Сімферополь: Таврида, 2013. – 224 с.

Downloads

Опубліковано

16-05-2013

Як цитувати

Прокоф’єва, М. Ю. (2013). Робочий зошит як дидактичний засіб підготовки майбутніх учителів до реалізації диференційованого підходу в навчанні молодших школярів. Педагогіка вищої та середньої школи, 38, 82–86. https://doi.org/10.31812/educdim.v38i0.3119

Номер

Розділ

Теоретико-практичні проблеми педагогіки вищої школи