Набір статей до розділу «Феноменологія війни»

12.06.2022

Криворізький державний педагогічний університет

кафедра філософії

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Call of Papers

24 лютого 2022 року Україна зіткнулася із повномасштабним вторгненням військ російської федерації (рф). З тих пір, вже більше як три місяці, російське військове вторгнення перетворилося у справжній геноцид українського народу і чітко засвідчило загарбницькі імперіалістичні цілі рф. Неспровокована агресія потужної ядерної держави проти мирної демократичної країни ставить під сумнів увесь світовий порядок. Самий факт того, що подібні катастрофічні події стали можливими в Європі у ХХІ столітті, після всіх випробувань, які випали на долю людства в минулому сторіччі, спонукає й до всебічного філософського осмислення.

У зв’язку з цим, український науковий журнал «Актуальні проблеми духовності» (https://journal.kdpu.edu.ua/apd) оголошує набір статей до розділу «Феноменологія війни».

До друку приймаються статті, що стосуються осмислення філософських, історичних, культурологічних, соціологічних, політологічних, психологічних аспектів феномену війни, зокрема в контексті агресії рф та її можливих наслідків для України і всього світу.

Мови: українська, англійська.

Подання рукописів здійснюється на сторінці видання через систему OJS:

https://journal.kdpu.edu.ua/apd/about/submissions

Кінцевий термін подання: 31 серпня 2022 р.